Магниттік мектептерге арналған жетекші мектеп ретінде аудандық семинар / Районный семинар в качестве ведущей школы для магнитных школ

Ағымдағы жылдың 12 желтоқсанында "№2 Новоишим орта мектебі" КММ мұғалімдер ұжымы магниттік мектептер: №1 Новоишим орта мектебі,Привольный ОМ, Пескинский ОМ, Неженка ОМ, Новоселка ОМ, Червонный ОМ үшін жетекші мектеп ретінде аудандық семинар өткізді. Қонақтарға орыс тілі (Т. Н. Шалова), география (Е. В. Колода), биология (О. С. Евдоченко), қазақ тілі (А. Т. Мамбеталинова), дүниежүзілік тарих (Т. О. Крец) сабақтары көрсетілді. 7 сынып үшін әзірленген БЖБ және ТЖБ ұсынылған (Булатова И. К.). "Дебаттық технологиялар" (Горохводацкая А. В., Есмагамбетов А. Р.) тәжірибелік презентациясы қызықты өтті.Дөңгелек үстел басында бірлескен қызмет бағыты анықталды.Мектеп психологтары Шакеева Д. М. және Жулдузбеков Ж. Г. көмек көрсетті. Семинарды дайындап өткізген директордың оқу ісі бойынша орынбасарлары И.В.Острянина және Г.Б.Бекиш. Семинарда қонақжайлылықты көрсетуге көмектескен А.А. Шериязданова, А.М.Шатаева,А.Б.Шарапов, У.А.Токенова, М.Султанова.

12 декабря т.г. коллектив учителей КГУ "Новоишимская средняя школа №2" провел районный семинар в качестве ведущей школы для магнитных школ: НСШ №1,Привольной СШ, Пескинской СШ, Неженской СШ, Новосельской СШ, Червонной СШ. Гостям были показаны уроки русского языка (Шалова Т.Н.), географии (Колода Е.В.), биологии (Евдоченко О.С.), казахского языка (Мамбеталинова А.Т.), всемирной истории (Крец Т.О.). Представлены разработанные СОР и СОЧ для 7 кл. (Булатова И.К.). Увлекательно прошла практическая презентация "Дебатные технологии" (Горохводацкая А.В., Есмагамбетов А.Р.).За круглым столом было определено направление совместной деятельности на перспективу.В этом оказали содействие психологи школы Шакеева Д.М. и Жулдузбеков Ж.Г. Организовали и провели семинар завучи школы Острянина И.В. и Бекиш Г.О. Элементы тепла и гостеприимства в работу семинара внести Шериязданова А.А., Шатаева А.М., Шарапова А.Б., Токенова У.А., Султанова М.