logo.jpg?_=1646973458

«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
«Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
«№ 2 Новоишим орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

• Жаңалықтар

Пост-релиз

2021 жылғы 27 қарашада Қазақстан Республикасында РФ Білім Министрлігінің, үздіксіз білім беру институты АДПО қолдауымен "Орыс тілі Кәсіби мобильділік құралы ретінде: дәстүрлер мен инновациялар" форумы шеңберінде кеңестік және ресейлік жоғары оқу орындарының түлектері үшін "Тәжірибемен бөлісеміз, ағартамыз, шабыттандырамыз"іс-шарасы өтті.

Іс – шарада: "Тіл-бұл халық: жалпы мәдени код және орыс тілін үйренудегі сабақтастық" конференциясы; "білім беру еріктілері" панельдік пікірсайысы, сондай-ақ "педагогикалық Жаңалықтар уақыты"Педагогикалық шеберлік зертханасы өтті.

Іс – шараға қатысушылар-оқытушылар мен мұғалімдер, гуманитарлық бағыттағы студенттер және орыс тілі мен орыс мәдениетіне қызығушылық танытқандар.

Шабыттандырушыларға үлкен рахмет: Черкашина Татьяна Тихоновна, Чернова Юлия Владимировна , Константинова Людмила Анатольевна, Тарасова Елена Николаевна, Прокофьева Лариса Петровна, Новикова Наталья Степановна, қазақстандық әріптестер ! Новосельцева Наталья Владимировнаға қолдау көрсеткені және ұйымдастырғаны үшін ерекше алғыс! "№ 2 Новоишим орта мектебі "КММ орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Горохводацкая Анна Васильевна "Біз тәжірибемен бөлісеміз, ағартамыз, шабыттандырамыз және жеңімпаз атанамыз". Оның еңбегі бірінші дәрежелі дипломмен бағаланды. Мұндай іс-шаралар өте маңызды! Жұмыс үшін құнды материал , сергектік заряды, шығармашылық идеялар алынды !

Президент жолдауы

Әділет-Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі

Мектепке онлайн өтініш беру

Ашық бюджеттердің интерактивті картасы

Мемлекеттік қызметтер және ақпарат онлайн.

ҚР Президенті

ҚР Білім министрлігі

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімдігі

Мұғалімнің оқушыны құрметтеуінің сыры мұғалімнің оқушыны құрметтеуінде жатыр.