11А сынып ата-аналар жиналысы / Родительское собрание 11а класса

2021 жылдың 18 наурызда "#2 Новоишим орта мектебі" КММ 11"А" сынып оқушыларынының ата-аналар жиналысы өтті. Күн тәртібінен түспейтін 11"А" сынып оқушыларының қорытынды аттестаттау (мектептегі емтихан) мен Ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындық жұмыстары жүйелі жүргізіліп,пән мұғалімдері,әкімшілік тарапынан қатаң бақылауда екенін айтылылды.Алдағы қорытынды аттестаттау өткізу мерзімі,мазмұны және ережелерімен презентация көрсету арқылы таныстырды. Ұлттық бірыңғай тестілеу өткізудің жаңа форматы туралы презентация көрсету арқылы толық ақпарат берілді. Әр ата-ана балаларының үшінші тоқсандағы қалыптастырушы бағалау, бөлім бойынша бағалау, ұлттық бірыңғай тестілеулердің нәтижелерімен танысты. Ата-аналар жиналысында "Ата-ана ұмытпаңыз! Мамандық таңдау:"қалаймын-жасай аламын -маған керек" деген формула бойынша таңдалу керек.Сонда ғана балаңыздың болашағын нық сеніммен құра аласыз. Осы мәселеде қаралды. Ата-аналар әр ақпаратқа толғандыратын сұрақтарына жауаптарын алды.