Педагогикалық кеңес "педагог мәртебесі туралы" заң / Педсовет закон "О статусе педагога"

Педагогикалық кеңесте "№2 Новоишим орта мектебі" КММ-нің педагогикалық ұжымы 2019 жылғы 27 желтоқсанда қабылданған "педагог мәртебесі туралы" Заңын тыңдап, зерделеді. Мукушев К. М. мұғалімдерге Заңның 21 бабының мазмұнын түсіндірді. Кенжебеков А. Б. диалог барысында туындаған сұрақтарға жауап берді.

Педколлектив КГУ "Новоишимская средняя школа №2" на педсовете выслушал и изучил закон "О статусе педагога", принятый 27 декабря 2019 года. Мукушев К.М. разъяснил учителям содержание 21 статьи закона. Кенжебеков А.Б. ответил на возникшие в ходе диалога вопросы.