Құттықтаймыз!!!

2020 жылдың 14 ақпанында "№2 Новоишим орта мектебі" КММ тарих пәнінің мұғалімі Есмағамбетов Армен Рушанович "Білім берудегі көшбасшылықтың табиғаты мен бағыттары"облыстық білім беру LiveOnStage білім беру бөліміне қатысты. Пленарлық отырыста және сессияда Арман Рушанович 2019 жылдың ең үздік мақаласының авторы сертификатымен марапатталды. Құттықтаймыз!!!

14 февраля 2020 года учитель истории КГУ "Новоишимская средняя школа №2" Есмагамбетов Арман Рушанович принял участие в областной образовательной LiveOnStage "Природа и направления лидерства в образовании". В пленарном заседании и сессии Арман Рушанович был отмечен Сертификатом автору лучшей статьи 2019 года. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

15.02.2020