Назар аударыңыз!!!

Мереке күндері келесі ережелерді сақтау қажет:

1.Жол жүру ережелерін сақтауға, жүру бөлігіне шығуға, бағдаршамның жарығына тыйым салатын жолға өтуге, жолда жүруге болмайды. Теміржолдың жанында, вокзалдарда болуға тыйым салынады.

2.Мотоциклдерде, мопедтерде қорғаныш киімсіз жүруге болмайды.

3.Білім беру және өзге де мекемелердің аумақтарында осы мекемелердің әкімшілігінің рұқсатынсыз серуендеуге тыйым салынады.
    4.Спиртті және құрамында спирт бар (сыра, Энергетика) сусындарды ішуге болмайды. Қоқыстарды тек арнайы бөлінген орынға лақтыру. Темекі шегуге тыйым салынады.
    5.Қоғамдық орындарда тәртіп ережелерін сақтау.
    6.Су қоймаларының жанында болған кезде мұзда жүріс-тұрыс ережелерін сақтау. Мұзға шығуға тыйым салынады.
    7.22 сағаттан кейін ата-анасының (заңды өкілдерінің) ертіп жүруінсіз көшеде болуға тыйым салынады.
    8.Мереке күндері баланы тәрбиелеу, қауіпсіздік үшін ата-аналар (заңды өкілдер) жауапты болады.
    Внимание!!!
    Во время праздничных дней необходимо соблюдать следующие правила:
    1.Соблюдать правила дорожного движения, нельзя выходить на проезжую часть, переходить дорогу на запрещающий свет светофора, идти по дороге. Запрещается находиться вблизи ж/д путей, на вокзалах.
    2.Нельзя ездить на мотоциклах, мопедах без защитного обмундирования.
    3.На территориях образовательных и иных учреждений запрещается гулять без ведома администрации этих учреждений.
    4.Нельзя распивать спиртные и спиртосодержащие (пиво, энергетики) напитки. Бросать мусор только в специально отведенное для этого место. Запрещается курить.
    5.Соблюдать правила поведения в общественных местах.
    6.При нахождении возле водоёмов соблюдать правила поведения на льду. Запрещается выходить на лед.
    7.Запрещается находиться после 22 часов на улице без сопровождения родителей (законных представителей).
    8.В праздничные дни ответственность за воспитание ребенка, безопасность несут родители (законные представители).