Аудан мұрағатына бару / Посещение архива района

2019 жылы 12 желтоқсанда Рухани Жаңғыру бағдарламасын жүзеге асыру аясында "Новоишим орта мектебі 2" КММ сынып көшбасшылары директордың ТЖ жөніндегі орынбасары О. В. Бардалист басшылығымен ауданның мұрағатына барды. Ғ. Мүсірепов. Осы іс-шараның мақсаты жоғары мәдениетті тәрбиелеу және аға ұрпаққа құрмет көрсету, тарихи құжаттарды танымал етуге ықпал ету, мұрағат қызметінің басымдылықтарымен танысу және білімқұмарлықты дамыту.

12 декабря 2019 года в рамках реализации программы Рухани Жаңғыру лидеры классов КГУ "Новоишимская средняя школа 2", под руководством заместителя директопа по ВР Бардалист О. В. посетили архив района им. Г. Мусрепова. Цель данного мероприятия воспитание высокой культуры и уважения к старшим поколениям, способствовать популяризации исторических документов, знакомство с приоритетами деятельности архива и развитие любознательности.